تبلیغات

دانلود آهنگ و موزیک ویدیو با لینک مستقیم - فول آلبوم کاوه یغمایی
تاریخ : یکشنبه 4 دی 1390 | 12:08 ق.ظ | نویسنده : بنیامین شکیبا

کاوه یغمایی در سال 1347 در تهران متولد شد. او بزرگترین فرزند «کوروش یغمایی» است. کاوه از کودکی مشغول به فراگیری موسیقی بود و علاقه ی فراوانی نشان می داد. او در سن 8 سالگی توسط پدر و مادرش وارد هنرستان عالی موسیقی ایران شد.

 ساز اول کاوه پیانو بود که نزد خانم «نوین افروز»  آموزش می گرفت.

 سه سال بعد از انقلاب اسلامی در ایران ، هنرستان عالی موسیقی توسط دولت بسته شد. با توجه به شرایط سخت، کاوه فراگیری موسیقی را توسط پدر و عموهایش (کامران و کامبیز) ادامه داد. در این زمان او شروع به یادگیری استایلی کرد که در هیچ مدرسه ای تدریس نمی شد. این استایل «پروگرسیو راک» بود . کاوه تصمیم گرفت که گیتار الکتریک را بصورت حرفه ای شروع کند.

 چند سال بعد ، هنرستان موسیقی با محدودیتهای خاصی مجدداً بازگشائی شد.

 کاوه دوباره به هنرستان رفت تا تحصیلات خود را بصورت آکادمیک ادامه دهد. در این زمان نام «هنرستان عالی» به "«هنرستان سرود و آهنگهای انقلابی»  تغییر یافت.

 او در سال 1368 از هنرستان فارغ التحصیل شد و در همان سال اولین کار هنری خودش را در آلبوم پدرش بنام «دیار» به ثبت رساند. این اولین آلبوم کوروش یغمایی بعد از 10 سال بود.

 کاوه تحصیلات خود را در رشته ی گیتار کلاسیک در «دانشگاه آزاد اسلامی» ادامه داد. کاوه نه تنها برای خودش، بلکه برای خوانندگان و موزیسین های دیگر نیز آهنگسازی و تنظیم کرده است.

 او اولین کنسرت رسمی خود را در سال 1373 در فرهنگسرای بهمن اجرا نمود که این اولین کنسرت گیتار در ایران بعد از انقلاب اسلامی بود.

 کاوه در تنها «جشنواره پاپ ایران» تا به امروز، ستاره ی طلائی بهترین گروه را از آن خود کرد.

 «گروه کاوه» تنها گروه راک بود که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کنسرت اجرا می کرد  این گروه تا کنون بیش از پنجاه اجرا داشته است.

 کاوه در سال 1382 اولین آلبوم خودش «مترسک» را در ایران پخش کرد. که این آلبوم تا مدتها پرفروش ترین آلبوم ایران بود.

 او پس از پخش آلبوم خود ، 2 شب متوالی در سالن میلاد تهران کنسرت برگزار کرد که با استقبال زیادی روبرو شد و برای اولین بار در ایران این کنسرت را بصورت حرفه ای بر روی دی وی دی ضبط و پخش کرد .

 کاوه در سال 1384 پایه گذار واحد گیتار الکتریک در دانشگاه علمی و کاربردی ایران شد و در سال 1385 تصمیم گرفت کار خودش را به خارج از ایران گسترش بدهد ، که نتیجه ی آن پخش موفق آلبوم «سکوت سرد» , «Cold Silence» در سال 1386 در سراسر جهان بوده است.

 

آلبوم مترسک

دانلود آلبوم مترسک

دانلود آلبوم سکوت سرد
طبقه بندی: فول آلبوم کاوه یغمایی،