تبلیغات

دانلود آهنگ و موزیک ویدیو با لینک مستقیم - آلبوم Thrillerاز سلطان پاپ(Michael Jakson)
تاریخ : چهارشنبه 30 آذر 1390 | 12:26 ق.ظ | نویسنده : بنیامین شکیبا

Thriller ششمین آلبوم استودیویی ضبط هنرمند آمریکایی مایکل جکسون است. در تاریخ 30 نوامبر 1982 ، توسط Epic Records است به عنوان پیگیری به انتقادی و تجاری موفق جکسون در سال 1979 آلبوم خاموش دیوار منتشر شد. هیجان انگیز به بررسی ژانرهای مشابه کسانی که به خارج از دیوار ، از جمله پاپ ، R & B ، راک و دیسکو موسیقی است. 

جلسه ضبط بین آوریل و نوامبر سال 1982 در استودیو ضبط Westlake در لس آنجلس ، کالیفرنیا برگزار شد ، با بودجه تولید 750،000 دلار کمک توسط تولید کننده کوئینسی جونز. نه آهنگ های این آلبوم ، 4 از آنها توسط جکسون خودش نوشته شده بود. هفت تک آهنگ از آلبوم ، همه از آن 10 صفحه در بیلبورد هات 100 رسید ، آزاد شدند. "کودک باشید که معدن" و "بانوی در زندگی من" تنها آهنگ که به عنوان تک آهنگ منتشر نشده بودند. در کمی بیش از یک سال ، هیجان انگیز تبدیل شد و در حال حاضر باقی مانده که پرفروش ترین آلبوم تمام دوران ، با فروش تخمین زده شده توسط منابع مختلف را به عنوان جایی بین 65 و 110 میلیون نسخه در سراسر جهان ، و همچنین برای گره خورده است آلبوم پرفروش در ایالات متحده است.  آلبوم موفق به کسب هشت جایزه ی گرمی برای شکستن رکورد در مراسم گرمی سال 1984.
Thrillerرا قادر جکسون به شکستن موانع نژادی را از طریق حضور خود را در ام تی وی و دیدار با رونالد ریگان ، رئیس جمهور در کاخ سفید. این آلبوم یکی از اولین استفاده از ویدیو های از موسیقی به عنوان ابزار تبلیغاتی فیلم موفق "هیجان انگیز" ، "بیلی جین" و "بیت" همه چرخش به طور منظم در ام تی وی دریافت کرد. در سال 2001 ، یک شماره نسخه ویژه ای از این آلبوم منتشر شد که شامل مصاحبه های صوتی اضافی ، ضبط دمو و آهنگ "کسی که در تاریکی" ، که در مسیر برنده جایزه گرمی از ET بود storybook فرا زمینی است.

در سال 2008 ، این آلبوم مجددا درخواست صدور مجدد asThriller 25 ، حاوی دوباره مخلوط که قابلیت هنرمندان معاصر ، آهنگ قبلا منتشر نشده و دی وی دی.
Thriller رتبه شماره 20 در مجله Rolling Stone در 500 آلبوم لیست هم در سال 2003 شد و توسط انجمن ملی Merchandisers ضبط در شماره سه در 200 آلبوم قطعی خود را در تمام دوران ذکر شده است. ویدئو هیجان انگیز که توسط کتابخانه کنگره به رجیستری ضبط theNational حفظ بود ، آن را به عنوان "فرهنگی مهم" تلقی شد.

دانلود آلبوم Thriller
طبقه بندی: Non-Persian Album،